Świetny pomysł na KickStarter’ze!

Wiele pomysłów fotografów nie było dotychczas realizowanych z powodu małej mobilności dużych koncernów. Nie chciały produkować dobrych, bogatych w funkcje produktów. Ale wraz ze zmianą dostępu do technologii małe grupy zdolnych ludzi zaczęły tworzyć świetne produkty. Takim przykładem mogą być radiowe wyzwalacze lamp błyskowych/migawki.

Mamy nowy znakomity pomysł kończący właśnie z wielkim sukcesem zbiórkę pieniędzy na wdrażenie do masowej produkcji: Triggertrap Redsnap: Modular Camera Trigger.
Przy wyzwalaniu lamp z reguły czegoś brakuje kiedy spotykamy się z nowym fotograficznym zadaniem. A to chcielibyśmy mieć laserową linię przerwanie której powoduje zrobienie zdjęcia, to znowu warto mieć wyzwalacz na dźwięk, a i zwykła fotocela by się przydała. Oczywiście można to mieć tylko robi się z tych systemów kolejna waliza o kosztach i straconym czasie na przezbrajanie nie wspomnę.

Triggertrap Redsnap to system modułowy. To co potrzebujesz w danej chwili zakładasz jednym ruchem i… gotowe. No i jeszcze jednostka centralna steruje timelapsami. Bajka!  Zobaczcie jak to działa – świetny filmik!

Share