Nie wszystko co jest znakomitym pomysłem wychodzi… :-(

Niestety upadł projekt Triggertrap ADA o którym pisałem : http://blog.travelphoto.pl/?p=159. Pomimo wielkiego sukcesu na Kickstarterze i zgromadzeniu dużych środków okazało się, że wdrożenie do produkcji jest tak drogie, że za pozyskane środki nie da się tego zrobić bez…. upadku firmy!

Wielka, wielka szkoda ponieważ pomysł był znakomity! No ale wybór był prosty, wywiązujemy się i robimy xxx szt. i ogłaszamy upadłość, albo zwracamu resztę środków jaka pozostała z nadzieją na powrót w przyszłości do projektu. Niestety zabrakło odważnego sponsora, który by zainwestował w dokończenie ADY (a niewiele pozostało) i… zamówień od klientów, którzy czekali na gotowy produkt w sklepie.

Dzięki odważnej decyzji będzie nadal produkowany dotychczasowy sztandarowy produkt czyli Triggertrap Mobile. Pomimo wielu mniej lub bardziej inteligentnym wężykom na rynku jak na razie bezkonkurencyjny jeżeli chodzi o możliwości wyzwalania migawki w zależności od… no właśnie… nawet od wibracji i dźwięku! A to wszystko dzięki połączeniu smartfona z aparatem i bardzo dobremu oprogramowaniu!

Jak to działa? Zobacz reklamówkę na Vimeo i odwiedź stronę http://triggertrap.com

 

Krzysztof Kobus – TravelPhoto.pl

Share