Już wkrótce…

Zapewne myślicie, że chyba mnie gdzieś poniosło w świat bo są ciągle jakieś ogłoszenia prasowe, a ja nic… Bo wiecie co… niekiedy warto mieć ostatnie słowo!

No ale uspokajam Was, że wiem o sensacjach Sony czyli przede wszystkim niezwykłym aparacie jakim jest SONY a6300 czyli następca qltowej już a6000. I będzie o tym aparacie duuuuużo…. bo kiedy będziecie go mogli już kupić w sklepie to decyzja o jego kupieniu może być jedną z najlepszych rzeczy jaką w życiu zrobiliście… To aparat ponad czasowy!

Pamiętacie taki raport z DHL kiedy czekałem na pewną ciekawą paczuszkę?

DHL

Z HK przeleciał jeden z najciekawszych obiektywów świata! Już jest u nas! Nie mogę się doczekać wiosny by go wypróbować. Myślę, że więcej jak 5 szt tego obiektywu w Polsce nie ma więc test będzie ciekawy. Czekam aż się ruszy trochę przyroda. No wiecie… pastorały młodych paproci, owady itp… Dla podgrzania atmosfery napiszę jeszcze, że już wspominałem o tym obiektywie na blogu.

Będzie też coś o GoPro. Kamera sportowa… hmmmm… Jak nazwać GoPro by nie kojarzyła się tylko z młodymi ludźmi bez instynktu samozachowawczego pijącymi rozpuszczone landrynki pod nazwą CzerwonyBól w ilości 3 litry dziennie??? No więc GoPro jako nie tylko kamera sportowa ale cudowna kamera uniwersalna która właśnie doczekała się niezwykłego akcesorium i czegoś drugiego co pozwala na uzyskanie niezłego dźwięku. Może nie wiecie, ale film z fatalnym dźwiękiem chociażby był śliczny wizualnie jak marzenie senne nie zdobędzie popularności…

Co jeszcze? O ładowarkach, korzystaniu z portów USB jako źródła energii, której niekiedy jest…. za mało. No i jeszcze kilku innych ciekawostkach…

Zachęciłem? Mam nadzieję… A to już wkrótce… Miejcie jeszcze chwilę cierpliwości!

Krzysztof Kobus – TravelPhoto.pl


(c) TravelPhoto.pl

Share