Fotografujemy: I Balonowe Mistrzostwa Świata Kobiet w Lesznie! – ŚRODA ciąg dalszy…

Jeszcze trochę zdjęć z nocnego pokazu!

Santa Daria od Balonów czyli Daria Dutkiewicz - balon Nifares! Panie promieniują! (I Balonowe Mistrzostwa Świata Kobiet w Lesznie)
Santa Daria od Balonów czyli Daria Dudkiewicz – balon Nifares! Panie promieniują! (I Balonowe Mistrzostwa Świata Kobiet w Lesznie)

 

Dymy, strzały z armaty, stroje z epoki - tak się prezentuje ekipa balonu Roleski na nocnym pokazie w Lesznie! (I Balonowe Mistrzostwa Świata Kobiet w Lesznie)
Dymy, strzały z armaty, stroje z epoki – tak się prezentuje ekipa balonu Roleski na nocnym pokazie w Lesznie! (I Balonowe Mistrzostwa Świata Kobiet w Lesznie)

 

Pstryk! Chwila transmisji danych i już widać jak świetnie się bawi ekipa z Japonii! (I Balonowe Mistrzostwa Świata Kobiet w Lesznie)
Pstryk! Chwila transmisji danych i już widać jak świetnie się bawi ekipa z Japonii! (I Balonowe Mistrzostwa Świata Kobiet w Lesznie)

 

Jak to robimy? Z wdziękiem! I to japońskim! - ekipa balonu NIDEK na nocnym pokazie w Lesznie (I Balonowe Mistrzostwa Świata Kobiet w Lesznie)
Jak to robimy? Z wdziękiem! I to japońskim! – ekipa balonu NIDEK na nocnym pokazie w Lesznie (I Balonowe Mistrzostwa Świata Kobiet w Lesznie)

 

Japończycy zrobili małą kuźnię kadr baloniarskich... Może ta dziewczynka zapamięta te chwile i kiedyś będzie pilotką - życzymy jej tego! I Balonowe Mistrzostwa Świata Kobiet w Lesznie.
Japończycy zrobili małą kuźnię kadr baloniarskich… Może ta dziewczynka zapamięta te chwile i kiedyś będzie pilotką – życzymy jej tego! I Balonowe Mistrzostwa Świata Kobiet w Lesznie.

DOBRANOC! Do Jutra!!!


(c) TravelPhoto.pl

 

 

 

Share